[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Структура Будинку дітей та молоді » Фізкультурно-спортивний відділ » Карате (Керівник: Станіславчук Василь Петрович)
Карате
РедакторДата: Четвер, 10.11.2011, 23:15 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
...
 
ЗлюкаДата: Четвер, 05.01.2012, 18:54 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
привітик знову smile
а чим відрізняєця карате від каратедо?
а ось про цього тренера взагалі нічого незнайшла cry
ото якась його типу наукова статя була в неті і всьо sad
 
ЛєнаДата: Субота, 31.03.2012, 15:50 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Якшо хочеш займатися гімнастикою, то до того василя... Але це навіть не карате, то якась пародія... Записуйся ліпше до Віталіка, - у нього справжнє карате. та й своїм подружкам та друзям порадь wink

Повідомлення відредагував Лєна - Понеділок, 02.04.2012, 01:41
 
udtALEXДата: Четвер, 05.04.2012, 22:02 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Лєна)
Якшо хочеш займатися гімнастикою, то до того василя... Але це навіть не карате, то якась пародія... Записуйся ліпше до Віталіка, - у нього справжнє карате. та й своїм подружкам та друзям порадь

1. Імена з великої букви пишуться, це так, для довідки.
2. Безумовно, з таким майстром східних бойових мистецтв як Ви сперечатись чи дискутувати сенсу немає... Але все ж таки: чим для нас буде карате, і яку користь буде приносити залежить тільки від нас. І якщо в заняттях такого хорошого тренера як Василь Петрович Ви побачили лише "гімнастику", то мені Вас дійсно шкода.
3. Сребродольський Віталій деякий час був учнем, як Ви сказали (варнякнули точніше), "того василя". Висновки робіть самостійно.
p.s. Ех... Шкода, що так багато з нас займаються "пародією на карате" і так мало - істинним... (це був сарказм)


Повідомлення відредагував udtALEX - Четвер, 05.04.2012, 22:41
 
ЛєнаДата: П`ятниця, 06.04.2012, 14:29 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
доброго Вам дня, Василь Петрович. бачу, Ви вже сам себе вирішили захищати? wink аяяй, писати слово "варнякати" дівчині чи жінці то хіба ввічливо? цьому Ви навчаєте своїх "учнів"?
а ось особисто мені шкода Ваших учнів, які марно витрачають час, відвідуючи Ваші "тренування". і якщо Сребродольський і був Вашим "учнем", то він правильно вчинив, що залишив Ваш гурток.
що ж до "дискутувати", - то Ви і "сперечатися" не вмієте і просто прикриваєтесь фразою про "сенсу немає".
подейкують, що Ви такий скромний, що уникаєте місцевих ЗМІ? певно, од місцевого телебачення та преси Ви просто ховаєтесь, щоб ніхто не помітив Вашу некомпетентність, - хоча швидше за все, Ви їх просто не цікавите - ані як особистіть, ані як тренер...
до речі, у Вас же ж немає "вищої педагогічної освіти"? пояс свій Ви на гуманітарці купили? а свої дипломи Ви у фотошопі робили? smile
...я чула, що Ви "гурточок" свій закрили? ну і правильно зробили..
два гуртки карате - то надто багато. ліпше було б замість Вашого відкрити у БДМ гурток у-шу - уже олімпійського виду спорту, - запросивши Воронежського або Михальчука...
p.s.для Вас достатньо великих літер у звертанні до Вас? (це був сарказм)
bye
 
udtALEXДата: П`ятниця, 06.04.2012, 20:48 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Перед тим як називати мене Василем Петровичем можна було просто натиснути кнопку "профиль" і глянути хоча б дату народження, або ж запитати, хто я є. То перше.
Друге - я ввічливий з тими, хто того заслуговує, а тому як що і кому писати - моя особиста справа.
Третє - можеш мене не жаліти, свій час на тренуваннях я явно не витрачаю марно.

Крім поливання багном немає ніяких чітких аргументів; з того роблю висновок що ти людина яка говорить про те, про що не має зеленого поняття.
Хотілося б написати якусь відповідь на те все, але думаю, що Петрович того робити не став би - а значить і я не буду.

p.s. Бачу дарма звертався на Ви, я думав, що спілкуюсь з дорослою адекватною людиною.
Все так грамотно оформлено... Хтось явно прогулює уроки укр.мови


Повідомлення відредагував udtALEX - П`ятниця, 06.04.2012, 21:33
 
AreyДата: П`ятниця, 06.04.2012, 21:17 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: -1
Статус: Offline
Без Василя Петровича Сребродольського ніколи б не було і називати його карате "пародією" абсурдно. Вища педагогічна освіта багато що дає чи можливо вона підвищує майстерність? Можна тренуватися із білим поясом, яка різниця якого він кольору? Лєна, ваші аргументи не мають під собою підгрунтя і якщо ви не знаєте як воно є, то краще взагалі не пишіть.

Повідомлення відредагував Arey - П`ятниця, 06.04.2012, 21:22
 
ЗаступникДата: Понеділок, 09.04.2012, 12:14 | Повідомлення # 8
Заступник директора
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні відвідувачі сайту Будинку дітей та молоді, будь ласка, спірні питання вирішуйте на особистих сайтах. З повагою, заступник директора.
 
ЛєнаДата: Вівторок, 10.04.2012, 01:34 | Повідомлення # 9
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Arey)
Можна тренуватися із білим поясом, яка різниця якого він кольору? Лєна, ваші аргументи не мають під собою підгрунтя і якщо ви не знаєте як воно є, то краще взагалі не пишіть.

тренуватися - так, а ось тренувати dry
до речі, Ви - ще один "форумний клон" пана Василя? wink
smile підгрунтя? що ж, ваше містечко - маленьке, і "всі про всіх знають" wink ось і мої знайомі порозпитували, поспілкувалися.. так те, що Ви (написала Ви, бо вважаю що то знову Ви пишете - під іншим ніком cool ) нікудишній тренер, - то вважають не лишень батьки, а й навіть Ваші колеги. про те, що у Вас немає "вищої педагогічної освіти", - то відомо не тільки Вашим друзям. які, до речі, також казали, що Ваші пояс та дипломи "липові" (підібрала найввічливіше слово). думаю, всі вони добре "знають як воно є" biggrin
цього достатньо? wink

Додано (10.04.2012, 01:34)
---------------------------------------------
Quote (Заступник)
Шановні відвідувачі сайту Будинку дітей та молоді, будь ласка, спірні питання вирішуйте на особистих сайтах. З повагою, заступник директора.

аааа, кто здеся? surprised певно, що, крім нас тут ніхто й не спілкується... cry
дякую Вам за пораду. smile Ви правi, краще таки спілкуватися на інших форумах та сайтах. сьогдні написала востаннє. приємно було поспілкуватися wink
прощавайте


Повідомлення відредагував Лєна - Вівторок, 10.04.2012, 01:35
 
РедакторДата: Вівторок, 10.04.2012, 12:17 | Повідомлення # 10
Генералиссимус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановна "Лєна", Вам ніхто не забороняє писати на цьому форумі, але обливати брудом інших людей це вже занадто! Якщо у вас стільки багато є притензій до певних викладачів, то прийдіть і в очі цим людям скажіть свою думку, а не ховайтеся за екраном свого монітора.
 
мирянинДата: Четвер, 20.09.2012, 23:36 | Повідомлення # 11
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Здравствуйте. Я всё внимательно прочитал и не увидел никакой "грязи". Хотя именно "ученики" этого "тренера" как раз и пишут в довольно таки агрессивной манере, что, впрочем, и не удивительно. Как христианин я против преподавания каратэ нашим детям. Всё таки это не языческая Япония, а Украина - Христианская страна. А каратэ - это и идолопоклонство "святыням спортзала", и чуждая философия, основанная на чуждых нам религиозных доктринах. Приведу слова Иеромонаха Аристарха: "...Следует помнить, что все технические приемы восточных единоборств интегрированы в целостную идеологическую систему с особым мировоззрением и мироощущением. Христу как Спасителю и Искупителю в этих системах НЕТ МЕСТА . Что же делать тогда там христианину?" Поэтому в Православной Украине и в нашем городе с такими древними христианскими традициями не должны появляться "секты каратэ". Тем более, с таким "тренером" как этот Станиславчук..
 
СправедливаДата: Середа, 03.10.2012, 14:53 | Повідомлення # 12
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (мирянин)
Всё таки это не языческая Япония, а Украина - Христианская страна. А каратэ - это и идолопоклонство "святыням спортзала", и чуждая философия, основанная на чуждых нам религиозных доктринах. Приведу слова Иеромонаха Аристарха: "...Следует помнить, что все технические приемы восточных единоборств интегрированы в целостную идеологическую систему с особым мировоззрением и мироощущением. Христу как Спасителю и Искупителю в этих системах НЕТ МЕСТА . Что же делать тогда там христианину?" Поэтому в Православной Украине и в нашем городе с такими древними христианскими традициями не должны появляться "секты каратэ". Тем более, с таким "тренером" как этот Станиславчук..

а мо ото того станіславчука й Бозя покарав за його ідолопоклонство оте японське - шо він і ходити оно не може, так дотрєнірувавсі unsure сама бачала, як він шкутильга по містові

Додано (03.10.2012, 14:53)
---------------------------------------------
udtALEX, Arey, шо ж ви за тіпо учєніки такі, шо свому трєнєру нармальну козульку не купили? fie бачила я, з якою він коцюркою ковиляв, - тіко позорицця ото, як ніщій якись cry

 
[UDT]MaGGoTДата: Середа, 10.10.2012, 19:34 | Повідомлення # 13
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
мирянин, Нету особого желания начинать разговор на тему веры, религии, и тому подобных вещей - ведь не о чем, по сути, говорить. И так ясно, что "Бог умер". wink

Справедлива, Вас мають турбувати не секції карате, а курси української мови. dry


Повідомлення відредагував [UDT]MaGGoT - Середа, 10.10.2012, 19:35
 
СправедливаДата: П`ятниця, 26.10.2012, 19:40 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Лєна)
два гуртки карате - то надто багато. ліпше було б замість Вашого відкрити у БДМ гурток у-шу - уже олімпійського виду спорту, - запросивши Воронежського або Михальчука...

...і откуль ти заранє узнала, шо з сього року буде імено ву-шу чи як тама - кон-фу? -гурток замісць карате? shok

Quote (|UDT|MaGGoT)
Нету особого желания начинать разговор на тему веры, религии, и тому подобных вещей - ведь не о чем, по сути, говорить. И так ясно, что "Бог умер".

[UDT]MaGGoT, а ти са сваїми сатаніськими фразочками не лізь на сайт для нармальних людей і дітей angry


Повідомлення відредагував Справедлива - П`ятниця, 26.10.2012, 19:41
 
[UDT]MaGGoTДата: Вівторок, 30.10.2012, 21:03 | Повідомлення # 15
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Справедлива)
а ти са сваїми сатаніськими фразочками

І зовсім то не сатанистські фразочки, не треба ото тут cry

Quote (Справедлива)
нармальних людей і дітей

Завжди підозрював, що я унікальний biggrin
 
Форум » Структура Будинку дітей та молоді » Фізкультурно-спортивний відділ » Карате (Керівник: Станіславчук Василь Петрович)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Будинок дітей та молоді © 2024 Конструктор сайтів - uCoz